O nas

Baśniowa Buba jest miejscem tworzonym z pasją i z myślą o dzieciach i ich rodzicach.’

Pragniemy zaprosić Państwa do świata zabawy, magii i wyobraźni w którym Wy i Wasze pociechy odnajdziecie to co najważniejsze – nieskrępowaną możliwość zabawy i rozwoju oraz nawiązania głębokiej więzi emocjonalnej między  rodzicem a dzieckiem. Ideą jaka przyświecała od początku tworzeniu Baśniowej Buby była chęć wykreowania miejsca, w którym uśmiech Dziecka ale również Rodzica są najcenniejsze. Bezpieczeństwo i troskliwa opieka nad dzieckiem stały się naszymi priorytetami.

I tak powstało Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Buba (nr wpisu 4430.7.2013). Organem nadzorującym pracę naszego przedszkola jest Zespół Obsługi Placówek Oświatowych Gminy Lesznowola oraz Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W Baśniowej Bubie chcemy zaoferować Waszym pociechom przyjazną i miłą atmosferę zabawy, w kreatywnym i stymulującym rozwój otoczeniu oraz szeroką gamę zajęć edukacyjnych prowadzonych przez wykwalifikowaną i uważnie dobraną kadrę pedagogiczną. W naszym ośrodku zwracamy uwagę na wszechstronny rozwój dziecka, ale również nie tracimy z oczu jego indywidualnych potrzeb i tempa rozwoju.

Prowadzimy również warsztaty rozwojowe oraz imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą szerszą ofertą edukacyjną.